Till Riksförbundet
Gå till distrikt

Styrelsen

Personer i styrelsen

Ordförande
Tom Svedberg, tel: 073-5588994
E-post: tom.svedberg90@gmail.com

Vice ordförande
Margareta VirWing
Tel. 070-7503603
E-post: margareta70@outlook.com

Kassör
Alf Axelsson
Mobil: 070-4369495
E-post: alf.axelsson@hotmail.com

Sekreterare
Väljs vid varje styrelsemöte

Övriga
Andreas Karlsson 073-2046452
Andreas591@hotmail.com

Lena Teborn 0762-395128
E-post: lena.teborn@hotmail.com

Jenny Westerberg 073-3808978
E-post: yennyyennyw@outlook.com

E-post: Gun Åhlen Larsson 070-7192700

Ersättare

Fia Börjesson 076-7635700
E-post: fia@malarmek.se

Jessica Karlsson 073-0578919
jessica_karlss0on@hotmail.com

Sabina Håkansson
sabina_ida@hotmail.com

Anders Swahn
Tel: 070-8424086

Webansvarig

Leif Lindstedt

+46705203557

+46705203557

leif.lindstedt@telia.com
Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se